GREJAC ELEKTRICNOG SPORETA1100W 606417 SIRI PERLA GORENJE|KONCAR
Šifra artikla: 00608
Šifra artikla: 00608
Kategorija: Sporeti-grejaci
Na stanju
Stanje: 8 KOM
Cena 1380.00 RSD
favorite
print
Opis
COD 606417 Snaga 1100W Napon 230V nosač 104x27 mm - razmak između rupa 88 mm poprečna greda 380 mm
Naziv artikla: GREJAC ELEKTRICNOG SPORETA1100W 606417 SIRI PERLA GORENJE|KONCAR
Naziv i vrsta robe: Grejači
Uvoznik: Loren
Zemlja porekla: Kina
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
  • AmericanExpress
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • Dinacard
  • Bancaintesa
  • Visa verificated
  • Master secure
close
logo
Filtriraj brendove
Filtriraj kategorije
Filtriraj atribute
Pronađeno je proizvoda
  • template keyboard_arrow_right
  • placeholder slika
  • prod check
    check
  • akcija - 0 % template