GREJAC ELEKTRICNOG SPORETA GORENJ.950|2200W 4112
Šifra artikla: 00394
Šifra artikla: 00394
Kategorija: Sporeti-grejaci
Na stanju
Stanje: 8 KOM
Cena 1530.00 RSD
favorite
print
Opis
Snaga: 950 W+2200 W
Napon: 230 V
Materijal: Nerđajući čelik, AiSi 309
Prečnik cevi Φ:  6,5 mm
Prirubnica:  Pocinkovana 22x100/vijak za montažu M4x16
 Natični kontakt:  Niklovani
Namena:  Električni grejač za šporet "GORENJE"
Naziv artikla: GREJAC ELEKTRICNOG SPORETA GORENJ.950|2200W 4112
Naziv i vrsta robe: Grejači
Uvoznik: Loren
Zemlja porekla: Kina
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
  • AmericanExpress
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • Dinacard
  • Bancaintesa
  • Visa verificated
  • Master secure
close
logo
Filtriraj brendove
Filtriraj kategorije
Filtriraj atribute
Pronađeno je proizvoda
  • template keyboard_arrow_right
  • placeholder slika
  • prod check
    check
  • akcija - 0 % template