GREJAC ELEKTRICNOG SPORETA GORENJ.2900W 4007
Šifra artikla: 00393
Šifra artikla: 00393
Kategorija: Sporeti-grejaci
Na stanju
Stanje: 4 KOM
Cena 1150.00 RSD
favorite
print
Opis
Snaga: 2000 W+900 W
Napon: 230 V
Materijal: Nerđajući čelik, AiSi 309
Prečnik cevi Φ: 6,5 mm
Prirubnica: Pocinkovana 16x127 mm/vijak za montažu M4x25 mm
Natični kontakt: Niklovani
Namena: Električni grejač za šporet "GORENJE"
Naziv artikla: GREJAC ELEKTRICNOG SPORETA GORENJ.2900W 4007
Naziv i vrsta robe: Grejači
Uvoznik: Loren
Zemlja porekla: Kina
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
  • AmericanExpress
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • Dinacard
  • Bancaintesa
  • Visa verificated
  • Master secure
close
logo
Filtriraj brendove
Filtriraj kategorije
Filtriraj atribute
Pronađeno je proizvoda
  • template keyboard_arrow_right
  • placeholder slika
  • prod check
    check
  • akcija - 0 % template